انجماد عمیق واقعی، صورتحساب و همچنین مقرون به صرفه

همراه با فصل زمستان به خوبی و همچنین واقعاً در اینجا و همچنین طراحی کریسمس در درون شما در واقع تفاوت در هزینه های برق خود را مشخص می کند. مقدار زیادی از محافظت در مطبوعات در مورد میزان تمایل کسب و کارها به جذب مشتری و همچنین OFGEM وجود دارد که در واقع تحلیل رسمی را آغاز می کند. علاوه بر این، خانه‌های پدید آمده در گتویک و همچنین مناطق خاصی از اسکاتلند نزدیک به مالی فوتبال لیورپول 75 پوند پرداخت خواهند کرد. 00 بسیار بیشتر از نظر قدرت در مقایسه با خانه های جنوب شرقی مرتبط با بریتانیا.

علاوه بر این خاص، شرایط اقتصادی واقعی همچنان مضر است و چندین نفر بیکار هستند، بنابراین هزینه ها واقعاً نگران کننده است، به ویژه زمانی که سیستم گرمایش واقعی به دلیل دماهای بسیار سرد پیشنهاد می شود. با این وجود، تامین‌کنندگان برق، به‌عنوان مثال بنزین بریتانیا، منطقه برق جنوبی و همچنین انرژی اسکاتلند تقریباً همه تصمیم گرفتند قیمت‌های خود را بهبود بخشند، زمان‌بندی واقعی حتی بدتر از این هم نمی‌شد.

با این فکر بسیار حیاتی تر است که به دنبال اطلاعات و همچنین ارزیابی شرکت ها باشید تا به شما در داشتن بهترین پیشنهاد کمک کند. برای انجام این کار باید از وب سایت هایی مانند Uswitch و همچنین Moneysupermarket و همچنین تحقیق از طریق کدپستی استفاده کنید. شرکت‌های متعددی هزینه‌های منحصربه‌فردی را در اینترنت ارائه می‌کنند که به این معنی است که شما می‌توانید از قیمت‌های ارزان‌تر استفاده کنید. همچنین می‌توانید حساب‌های خود را در اینترنت وارد کنید و علاوه بر دریافت صورت‌حساب الکترونیکی بدون کاغذ، اندازه‌گیری فشار خون خود را اندازه‌گیری کنید. در حال حاضر EDF ممکن است نامیده شود، زیرا ارزان‌ترین تامین‌کننده انرژی دوقلو برای او در حساب‌های Saver 7 اینترنت، ممکن است کودکان در معرض حدود 405 پوند صرفه‌جویی کنند. 00 در طی 12 ماه از طریق تغییر برای این قیمت قرارداد، علاوه بر این آنها 100 پوند می دهند. 00 پاداش تشویقی.

دماهای بسیار سرد فعلی، فشار زیادی را بر تکنیک‌های سیستم گرمایشی وارد می‌کنند و میزان تماس‌های تلفنی با بنزین بریتانیا بیشتر است. پرس و جو در مورد دیگهای با نام تجاری جدید و همچنین مهندسین فنی تعمیر و نگهداری دیگ های گرمایش مرکزی به آسمان پرتاب می شود زیرا افراد برای دستیابی به تکنیک های کاملاً جدید راه اندازی و همچنین تنظیم در سراسر آب و هوای سخت عجله دارند. Uk Gasoline پشتیبانی برنامه گرمایش خاص خود را ارائه می دهد که گاهی اوقات Homecare نامیده می شود، با این حال اخیراً از طریق AA که اخیراً نسخه خود را منتشر کرده است مورد سؤال قرار گرفته است، آنها مستقیماً با ارائه بسته پایه خود در رابطه با Uk Benzine در حال رقابت هستند. مردم AA از آنها فقط 19 پوند هزینه دارند. 99 ماهانه با توجه به خرابی دیگ بخار مرکزی و همچنین واکنش بحران خانه.

از سورپرایزهای ناخوشایند جلوگیری کنید و همچنین خانه خود را با توجه به بسیار کمتر گرم کنید

ساده ترین روش برای جلوگیری از غافلگیری های ناخوشایند این است که خانه خود را با توجه به هوای سرد به درستی حفظ کنید و همچنین آماده کنید که به کاهش هزینه های برق شما کمک می کند و همچنین خانه شما را با توجه به بسیار کمتر گرم می کند.

حداقل یک بار در سال باید رادیاتورهای خود را تخلیه کنید تا مطمئن شوید که همه آنها به درستی کار می کنند.

پیش نویس جعبه نامه ها، درها و پنجره ها با استفاده از بسته شدن PVC ممکن است هزینه های شما را کاهش دهد و همچنین مطمئن شود که گرما را بیهوده نمی ریزید.

راه اندازی لامپ های محافظ برق در سراسر خانه ممکن است تا 50 پوند صرفه جویی کند. 00 برای هر لامپ در 12 ماه. علاوه بر این، آنها اغلب 10 بار طولانی تر می شوند، به این معنی که شما مجبور نیستید همه آنها را مرتباً تغییر دهید و در نهایت با کاهش تأثیر CO2 خود، نسبت به جو ملایم تر خواهید بود.

هنگامی که هوا واقعاً سرد است، ممکن است برای زمان بندی ترموستات واقعی جذاب باشد، اما اگر آن را فقط 1 درجه سانتیگراد پایین بیاورید، می توانید به خوبی از 10 درصد هزینه های سیستم گرمایش خود جلوگیری کنید.

گاهی اوقات دیگ گرمایش مرکزی صرفاً قابل تعمیر نیست یا حتی اجزای واقعی دیگر قابل دستیابی نیستند، به طوری که یک دیگ گرمایش مرکزی با نام تجاری جدید ارتقا یافته ممکن است تنها انتخاب باشد. با این وجود، این فقط مربوط به همه اطلاعات ضعیف نیست، این روزها تقریباً همه دیگهای بخار بنزینی نیاز به دیگ های چگالشی درجه A دارند، که از تبدیل نیرو به گرما که می تواند به شما در صرفه جویی زیادی در زمان کمک کند بسیار مؤثرتر است. به عنوان مثال، در صورتی که دیگ گرمایش مرکزی بنزینی فعلی شما واقعاً بیش از 12 سال سن داشته باشد، به احتمال زیاد دیگ گرمایش مرکزی دارای رتبه G است و ممکن است فقط 60-70٪ موثر باشد، یعنی 30-40٪. از قدرت استفاده شده به گرما برای خانه تبدیل نمی شود. دیگ گرمایش مرکزی چگالشی کاملاً جدید با درجه A تا 90 درصد کارایی داشته است که این امر منجر به هدر رفتن بسیار کمتر و ذخیره نقدینگی بسیار بیشتر می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *